KATILIMCI LİSTESİ
ADI SOYADI KOŞU GRUBU
DİLEK DEMİRTAŞ (HALK KOŞUSU)
ELA DEMİRTAŞ (HALK KOŞUSU)
Ersin Tatar (HALK KOŞUSU)
ezgi gülperi er (HALK KOŞUSU)
Merve Öbekci (HALK KOŞUSU)
Ömer farukk Cavlazoglu Kara Harp Okulu (HALK KOŞUSU)
İbrahim Poyraz (HALK KOŞUSU)
Irfan Kirlar (HALK KOŞUSU)
Cumali Yasar canakkale (HALK KOŞUSU)
Emine Uğursal (HALK KOŞUSU)
Nuran Öğülener Koşuperest (HALK KOŞUSU)
ramazan öner emk derneği (HALK KOŞUSU)
Buse Aktag Buse (HALK KOŞUSU)
Murat Sözer EMK Derneği (HALK KOŞUSU)
NURCAN TURAN (HALK KOŞUSU)
Ahmet Baran İstanbul Masterleri (HALK KOŞUSU)
uğur turan (HALK KOŞUSU)
Oğuzhan ALTUNAY Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (HALK KOŞUSU)
yiğit turan (HALK KOŞUSU)
Tahir Karataş Caget (HALK KOŞUSU)
İrem Cumalı Bilkent üniversitesi (HALK KOŞUSU)
Önder Türdü (HALK KOŞUSU)
TÜLİN KILIÇOĞLU (HALK KOŞUSU)
DEFNE KILIÇOĞLU (HALK KOŞUSU)
FATİH YILDIZ (HALK KOŞUSU)
Burak AKÇAGÜN (HALK KOŞUSU)
İbrahim DEMİRDOVEN (HALK KOŞUSU)
Alper UYGUR (HALK KOŞUSU)
Deniz Uğur OXY Team (HALK KOŞUSU)
Murat Erko (HALK KOŞUSU)
Sude Genç Oxy Team (HALK KOŞUSU)
Berkay Akan (HALK KOŞUSU)
Kader Genç Oxy Team (HALK KOŞUSU)
Ali ŞAHİN (HALK KOŞUSU)
Oya Eren Küçük (HALK KOŞUSU)
Yasemin Küçük (HALK KOŞUSU)
Yağmur Küçük (HALK KOŞUSU)
Ebru YALÇIN Çanakkale 18 Mart üniversitesi (HALK KOŞUSU)
Gülçin Çakil (HALK KOŞUSU)
Cemre Tuncay Beat Run Crew (HALK KOŞUSU)
KADRİ AKÇAY Malkara 14 Kasım Veteran SK (HALK KOŞUSU)
DİLEK AKÇAY Malkara 14 Kasım Veteran SK (HALK KOŞUSU)
TURGAY AKKAYA (HALK KOŞUSU)
Mehmet Tonğut (HALK KOŞUSU)
Salih Özdemir . (HALK KOŞUSU)
Zeynep Koca Özdemir . (HALK KOŞUSU)
Harun Coşgun (HALK KOŞUSU)
Gökben Coşgun (HALK KOŞUSU)
Asel Dilay Coşgun (HALK KOŞUSU)
Taha Eren Coşgun (HALK KOŞUSU)
Özge Kulcanay Polat (HALK KOŞUSU)
cihat Battal (HALK KOŞUSU)
Erbil YILMAZ (HALK KOŞUSU)
Yasemin YILMAZ (HALK KOŞUSU)
Barış Kaan YILMAZ (HALK KOŞUSU)
AYTAÇ EKER Çanakkale Truvaarıtma Çevre Teknolojileri (HALK KOŞUSU)
HATİCE KARAMAN Çanakkale Truvaarıtma Çevre Teknolojileri (HALK KOŞUSU)
Muhammet Sacit Bayraktar (HALK KOŞUSU)
SILANUR KARAMAN Çanakkale Truvaarıtma Çevre Teknolojileri (HALK KOŞUSU)
Tuncay Karapınar (HALK KOŞUSU)
SEMANUR KARAMAN Çanakkale Truvaarıtma Çevre Teknolojileri (HALK KOŞUSU)
Yaldaz Karapınar (HALK KOŞUSU)
ALKAN TUTUCU Çanakkale Truvaarıtma Çevre Teknolojileri (HALK KOŞUSU)
SILA TOPUZ Çanakkale Truvaarıtma Çevre Teknolojileri (HALK KOŞUSU)
ELİF YAŞIN Çanakkale Truvaarıtma Çevre Teknolojileri (HALK KOŞUSU)
nebahat atasoy karşıyaka (HALK KOŞUSU)
ALEV ÇAĞLA UZUN EKER Çanakkale Truvaarıtma Çevre Teknolojileri (HALK KOŞUSU)
Yunus Yahşi (HALK KOŞUSU)
PINAR UÇMAN DÜZENLİ (HALK KOŞUSU)
OKAN ÖNER IRONTURKS (HALK KOŞUSU)
MERVE ÖKTEM (HALK KOŞUSU)
Sezgin Mert (HALK KOŞUSU)
Berna Tütüncü (HALK KOŞUSU)
Esra Tütüncü (HALK KOŞUSU)
Ahmet Can Karapınar (HALK KOŞUSU)
Önder Musaoğlu (HALK KOŞUSU)
ÖZGÜR ÖNER (HALK KOŞUSU)
Gizem Tuğçe Bayhan (HALK KOŞUSU)
İbrahim Akın Kazancı (HALK KOŞUSU)
ERBİL ÖZÜM (HALK KOŞUSU)
Dilek SUTAŞ (HALK KOŞUSU)
Tuğçe SUTAŞ Bahçeşehir Koleji (HALK KOŞUSU)
Ceren SUTAŞ (HALK KOŞUSU)
Dilek Eren (HALK KOŞUSU)
Cumhur Baykus Çanakkkale onsekiz mart ünivertesi (HALK KOŞUSU)
Esra ÖZEN (HALK KOŞUSU)
Engin KOÇAK (HALK KOŞUSU)
Mustafa KAVADARLI EMK DERNEĞİ (HALK KOŞUSU)
Ekrem Çavuş Aptiv (HALK KOŞUSU)
Turgay AKAR EMK DERNEĞİ (HALK KOŞUSU)
Elif Çetin (HALK KOŞUSU)
Nazife Nilgün Yılmaz (HALK KOŞUSU)
Mehmet Ender Işık (HALK KOŞUSU)
İsmail Özsarı Emkder (HALK KOŞUSU)
NERMİN SAĞLAM (HALK KOŞUSU)
Ceren Melis Akagündüz (HALK KOŞUSU)
ÖMER Gökkaya Yok (HALK KOŞUSU)

* Sadece kaydını ve ödemesini tamamlamış koşucular listelenmektedir.