KATILIMCI LİSTESİ
GÖGÜS NO ADI SOYADI KOŞU GRUBU
2001 Osman Şahin (YARI MARATON)
2002 hakan KARAKAŞ cebeci running team (YARI MARATON)
2003 Özcan Alkan Bireysel (YARI MARATON)
2004 Ayhan Uğur Oxy Team (YARI MARATON)
2005 Rukiye Pelin Uğur Oxy Team (YARI MARATON)
2006 Olcay Kıdeyiş Oxy Team (YARI MARATON)
2007 Zekiye Aksoy Oxy time (YARI MARATON)
2008 Nurgül Koçak Oxy Team (YARI MARATON)
2009 Melek Bayraktar Oxy Team (YARI MARATON)
2010 Yaşar Bıçakçı İstanbul masterleri atletizm kulübü (YARI MARATON)
2011 bülent merdin TED ANKARA KOLEJİ (YARI MARATON)
2012 ilkay kayalı (YARI MARATON)
2013 Melek Gürel Demiroğlu Oxy Team (YARI MARATON)
2014 Günay Kaynak Koşu Dünyamız (YARI MARATON)
2015 Gülsüm Horasan Oxy team (YARI MARATON)
2016 Cemal Bilekoğlu İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü (YARI MARATON)
2017 Nilgün Çelik Y team oxy team (YARI MARATON)
2018 Omer Gulumpinar OXY TEAM (YARI MARATON)
2019 NESLİHAN ŞAHİN Oxy Team (YARI MARATON)
2020 OSMAN NURİ CÖMEZ (YARI MARATON)
2021 Fahri ER (YARI MARATON)
2022 SALİH ÇİZMECİ (YARI MARATON)
2023 MUHARREM ŞAHİN (YARI MARATON)
2024 Tolga Haşim Bedir (YARI MARATON)
2025 SABRİ ZENGİN (YARI MARATON)
2026 İSMAİL CEM YETİZ İVAİK (YARI MARATON)
2027 Hasan Mutlu (YARI MARATON)
2028 Zeki Pehlivan (YARI MARATON)
2029 SERHAT ASLAN (YARI MARATON)
2030 hakan KAHRAMANOĞLU (YARI MARATON)
2031 MESUT ÖZTÜRK BOSCH ATLETİZM (YARI MARATON)
2032 fatih çiçek lösev (YARI MARATON)
2033 ali doğrusözlü (YARI MARATON)
2034 İBRAHİM VOLKAN ERUYANDI (YARI MARATON)
2035 Dursun Şenol Oxy Team (YARI MARATON)
2036 Sebnem Er (YARI MARATON)
2037 Catherine King (YARI MARATON)
2038 Erhan Barış Gürer (YARI MARATON)
2039 ISMAIL KONAN (YARI MARATON)
2040 Lale Gungen cakmak Ankyra SK (YARI MARATON)
2041 TOLGAHAN SOYAK (YARI MARATON)
2042 FATMA SEMA AYTAÇOĞLU oxy koşu klübü (YARI MARATON)
2043 Sabri Genç YARIMADA KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2044 MUSTAFA ŞAHİN (YARI MARATON)
2045 Erkut Erdoğan (YARI MARATON)
2046 FURKAN CARKCI (YARI MARATON)
2047 HACER BAS (YARI MARATON)
2048 BÜLENT KEBAPCI Beylikdüzü Triatlon Grubu (BTG) (YARI MARATON)
2049 Murat Şener Volt Floyd (YARI MARATON)
2050 Ahmet Bülend ÇOKDEĞERLİ İzmir Masterler Atletizm Kulübü (YARI MARATON)
2051 Ender SERT Ege Maraton (YARI MARATON)
2052 Serkan TURHAN Serkan (YARI MARATON)
2053 EBRU YAZICIOĞLU FERDİ (YARI MARATON)
2054 Ahmet DAĞ (YARI MARATON)
2055 ÇINAR ÖVER (YARI MARATON)
2056 İbrahim Emsen Mudanya koşu grubu (YARI MARATON)
2057 alper aksoy (YARI MARATON)
2058 BAĞDAT TEZEL EGE MARATON (YARI MARATON)
2059 HAYRETTİN GÜLER FERDİ (YARI MARATON)
2060 RESMİGÜL YILDIRIM Adım Adım (YARI MARATON)
2061 adalet imamoğlu koşu dünyası (YARI MARATON)
2062 Yaman Pamukcu 2 DERECE (YARI MARATON)
2063 IBRAHIM KESER (YARI MARATON)
2064 ENGİN ÖZAYDIN (YARI MARATON)
2065 Jenny Russell (YARI MARATON)
2066 yigit Tosun Adımadım Bursa (YARI MARATON)
2067 Leslie Anne Demir (YARI MARATON)
2068 ALİ ATLIER (YARI MARATON)
2069 Selçuk Sıkça Çaget (YARI MARATON)

* Sadece kaydını ve ödemesini tamamlamış koşucular listelenmektedir.