KATILIMCI LİSTESİ
GÖGÜS NO ADI SOYADI KOŞU GRUBU
2001 Fikret Çoban (YARI MARATON)
2002 UMUT IŞIK FERDİ (YARI MARATON)
2003 Necmettin Akar Orhaniye spor kulübü (YARI MARATON)
2004 Mustafa Demirel (YARI MARATON)
2005 Ahmet Şimşek (YARI MARATON)
2006 Burak Aydar (YARI MARATON)
2007 SABAHATTİN KAYA KOŞU DÜNYAMIZ (YARI MARATON)
2008 Salih Ünal (YARI MARATON)
2009 şemsettin osmanoğlu yılldırım koşu grubu (YARI MARATON)
2010 NİHAT KAYA istanbul masterleri atletizm kulübü (YARI MARATON)
2011 Semih Şengül (YARI MARATON)
2012 Yaşar Bıçakçı İstanbul masterleri atletizm kulübü (YARI MARATON)
2013 Ömer faruk Gezer (YARI MARATON)
2014 Ali Balcıoğlu (YARI MARATON)
2015 MEHMET DÜZGÜN POLAT (YARI MARATON)
2016 ERKAN ŞENŞEKERCİ Mudanya Koşu Grubu (YARI MARATON)
2017 Tamer Karaoglu ÇoştuRUN (YARI MARATON)
2018 Kaan Uygurtürk Adım Adım (YARI MARATON)
2019 orçun sarıgül nilüfer belediyespor (YARI MARATON)
2020 TOSHIYUKI TANAKA (YARI MARATON)
2021 Mehmet deniz Yazıcı Hareket candır (YARI MARATON)
2022 GÜRBÜZ BEKTAŞ (YARI MARATON)
2023 MUSTAFA AYYILDIZ DUMLUDINAR ÜNİVERSİTESİ (YARI MARATON)
2024 Özgür Güngör (YARI MARATON)
2025 Murat Namlı (YARI MARATON)
2026 ÖZGE UZUN (YARI MARATON)
2027 Funda Afacan (YARI MARATON)
2028 Mine Sadıç (YARI MARATON)
2029 Emir Munir Sarpyener (YARI MARATON)
2030 Çağrı Palut (YARI MARATON)
2031 CAN BATUR (YARI MARATON)
2032 Mustafa Akkaya (YARI MARATON)
2033 İBRAHİM KESER (YARI MARATON)
2034 Serkan Kuvet Ferdi (YARI MARATON)
2035 Levent Dalar (YARI MARATON)
2036 Pınar ULUS BİREYSEL (YARI MARATON)
2037 mustafa uzun (YARI MARATON)
2038 Canan Özgüven (YARI MARATON)
2039 ISMAIL KONAN (YARI MARATON)
2040 Mecit Çelebi Bireysel (YARI MARATON)
2041 NAZMİ ULU İvaik (YARI MARATON)
2042 bülent çimen (YARI MARATON)
2043 Ebru Yazıcıoğlu (YARI MARATON)
2044 Utku Can Atılgan (YARI MARATON)
2045 Kemal TOPCU (YARI MARATON)
2046 ABDULLAH TOPCU (YARI MARATON)
2047 Can Atalay Güngör Orta Doğu Teknik Üniversitesi (YARI MARATON)
2048 idris tosun Cebeci koşu gurubu (YARI MARATON)
2049 Sait Süt (YARI MARATON)
2050 Aydın Rençber (YARI MARATON)
2051 Ömer Yıldız Cebeci koşu gurubu (YARI MARATON)
2052 Muharrem Şahin Cebeci koşu gurubu (YARI MARATON)
2053 Serdar Güneş Cebeci koşu gurubu (YARI MARATON)
2054 Ayhan Aydın Cebeci koşu gurubu (YARI MARATON)
2055 dilan acar garantirun (YARI MARATON)
2056 ALİ ATLIER FERDİ (YARI MARATON)
2057 Derya Kılıç Arkas Spor Kulübü (YARI MARATON)
2058 Selçuk Sıkça ÇAGET (YARI MARATON)
2059 Bora KIVRAK ADIM ADIM (YARI MARATON)
2060 Ramazan Aşkın Cebeci koşu gurubu (YARI MARATON)
2061 Sabri Zengin (YARI MARATON)
2062 Saim Erdoğan yok (YARI MARATON)
2063 berkay ekim Ekim Spor Kulübü (YARI MARATON)
2064 CEM YAK (YARI MARATON)
2065 Zelha Tunc Pekkan MEF Ü. (YARI MARATON)
2066 Sadullah Aktaş İVAİK (YARI MARATON)
2067 OSMAN NURİ CÖMEZ GİRESUN TEGV (YARI MARATON)
2068 HARUN KOŞAR TEPEBAŞI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ (YARI MARATON)
2069 Kerem Karay İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü (YARI MARATON)
2070 Mehmet Şenyurt BOSCH (YARI MARATON)
2071 Mustafa Kazdal BOSCH SPOR KULÜBÜ (YARI MARATON)
2072 isa ÖĞÜT Başkent Atletizm Masterler Klubü (YARI MARATON)
2073 Serdar SARISAC (YARI MARATON)
2074 Ahmet Onur Yeygün (YARI MARATON)
2075 Egemen Özmelek (YARI MARATON)
2076 Javier Gonzalez (YARI MARATON)
2077 İsmail Adıgüzeloğlu EGE MARATON SPOR KULÜBÜ (YARI MARATON)
2078 Ahmet Sırrı Eke Ege Maraton Spor Kulübü (YARI MARATON)
2079 Mehmet Agaoglu ege marathon (YARI MARATON)
2080 Erolcan Cengizalp Altınbaş üniversitesi (YARI MARATON)
2081 SERHAT ACAR (YARI MARATON)
2082 çetin Akgöl Babaeski (YARI MARATON)
2083 AHMET BÜLEND ÇOKDEĞERLİ (YARI MARATON)
2084 ALİ UZUN KARTEPE DOSTLAR SOFRASI (YARI MARATON)
2085 ERTAN ZOBOOĞLU KARTEPE DOSTLAR SOFRASI (YARI MARATON)
2086 FATMA TOKGÖZ (YARI MARATON)
2087 ismail serdar kuzucu Bireysel (YARI MARATON)
2088 Muharrem Tuna Bursa masterler. (YARI MARATON)
2089 Zafer Çelik Zafer (YARI MARATON)
2090 Şükrü çelik (YARI MARATON)
2091 HAKAN ÇOBAN FERDİ (YARI MARATON)
2092 Seda Karipcin Mulders (YARI MARATON)
2093 AYSUN CAKIR adım adım (YARI MARATON)
2094 adem can (YARI MARATON)
2095 Nuret çalıcı Ege Maraton Kulübü (YARI MARATON)
2096 hakan karakaş Uno Running Team (YARI MARATON)
2097 Halit özalp Kırklareli futbol hakemleri (YARI MARATON)
2098 Ramazan Yılmaz MARLA (YARI MARATON)
2099 Ercan Gazi Malkara Meslek Yüksek Okulu (YARI MARATON)
2100 İsmet ÇEKEN İzmir Masterler Atletizm Klubü (YARI MARATON)
2101 Abdullah PALALIOĞLU İzmir Veteranlar Atletizm ihtisas Kulübü (YARI MARATON)
2102 burak ayaroglu (YARI MARATON)
2103 necati mert bursa masterler atletizm külübü (YARI MARATON)
2104 SELÇUK KAHYA (YARI MARATON)
2105 ONUR SAYGI (YARI MARATON)
2106 ANIL KAÇAN (YARI MARATON)
2107 Hatice Yurttaş (YARI MARATON)
2108 Mehmet Gencer DrRun (YARI MARATON)
2109 ersan çot (YARI MARATON)
2110 ARZU ilk Çanakkale 18 Mart Universitesi (YARI MARATON)
2111 Hakan Tavaslı (YARI MARATON)
2112 Tolgay Şatana Rotaryhiking (YARI MARATON)
2113 ali çetin başkent gençler ve masterler atletizm spor klubü (YARI MARATON)
2114 Hakan Turan Abant izzet baysal üniversitesi (YARI MARATON)
2115 cengiz Turgut (YARI MARATON)
2116 Bulent Sacak Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi (YARI MARATON)
2117 Okan Akgün Value Gene Koşu Kuvvetleri (YARI MARATON)
2118 Kenan Palalı Biga Gelişim Spor Kulübü (YARI MARATON)
2119 Meliha Şen (YARI MARATON)
2120 Sercan Dirhemsiz KIRKLARELI (YARI MARATON)
2121 İlker Tüfekçi Kırklareli hakemleri koşucu grubu (YARI MARATON)
2122 Elnur Guluzade (YARI MARATON)
2123 Mertcan Özcan Yok (YARI MARATON)
2124 Onur Mıhcı (YARI MARATON)
2125 SEDAT SOLMAZ KOŞU TUTKUNLARI (YARI MARATON)
2126 HAYRETTİN SÖNMEZ İstanbul Masterleri (YARI MARATON)
2127 Uğur Aytaç (YARI MARATON)
2128 SEYİT ÖMER ERENOGLU (YARI MARATON)
2129 muhammed emre berk aslan Biga Gelişim Gençlik ve Spor Kulübü (YARI MARATON)
2130 Mustafa Şengüler BUCA PEDAL GSK (YARI MARATON)
2131 Emel Yılmaz adım adım (YARI MARATON)
2132 Sayra Hatipagaoglu (YARI MARATON)
2133 PINAR GEDİKÖZER (YARI MARATON)
2134 AYHAN KARA HAPPY FRIDAY RUNNERS (YARI MARATON)
2135 Mehmet Hakan Şapcı (YARI MARATON)
2136 ERGÜN KIZILASLAN Roketsan Koşu Takımı (YARI MARATON)
2137 Yalçın Nişancı (YARI MARATON)
2138 Gülsen Koçak Adım Adım-Sporcu Melekler (YARI MARATON)
2139 Dilhan Maviengin (YARI MARATON)
2140 Alaattin Özturk EGE MARATON (YARI MARATON)
2141 Mehmet Türker (YARI MARATON)
2142 Hakan Erturk Bogazici Universitesi (YARI MARATON)
2143 HARUN Bıçakcı (YARI MARATON)
2144 Erkan Temel LETS RUNNERS (YARI MARATON)
2145 İbrahim s Basutcu (YARI MARATON)
2146 Kadir Bayraktar (YARI MARATON)
2147 MURAT DOYRANLI Freelance (YARI MARATON)
2148 Ersin Aydemir (YARI MARATON)
2149 SEYHAN ERDEM KOŞU KADINI- GAZİ ÜNİVERSİTESİ (YARI MARATON)
2150 Mustafa ERDOĞAN (YARI MARATON)
2151 Metin AKINCI (YARI MARATON)
2152 Özcan Alkan (YARI MARATON)
2153 Dağhan Dağdelen (YARI MARATON)
2154 TEVFİK ÇINAR ÖVER (YARI MARATON)
2155 Erolcan Gürbulak LET'S RUNNERS (YARI MARATON)
2156 Güneş Aydın (YARI MARATON)
2157 EMRE CAN UYGUN KOŞU TUTKUNLARI (YARI MARATON)
2158 namık arslan (YARI MARATON)
2159 MEHMET SERDAR ALBAYRAK (YARI MARATON)
2160 Muharrem İlseven LEST CLUP (YARI MARATON)
2161 KAZIM KÜÇÜKAL AYAZAĞA MASTERLER (YARI MARATON)
2162 KADİR TİRYAKİ AYAZAĞA MASTERLER (YARI MARATON)
2163 SAVAŞ YILMAZ AYAZAĞA MASTERLER (YARI MARATON)
2164 Gökçe Maviengin (YARI MARATON)
2165 ABDÜLKADİR ÇAYCIOĞULLARI FERDİ (YARI MARATON)
2166 erhan barış gürer (YARI MARATON)
2167 Tolga SARI ÇORLU MASTERLARI (YARI MARATON)
2168 TOLGA KÜÇÜKCERAN (YARI MARATON)
2169 Fatih Nasır ODTÜ Triatlon takımı (YARI MARATON)
2170 Funda Özmen Lets Runners (YARI MARATON)
2171 Mustafa Kılınç (YARI MARATON)
2172 Cumhur KARAKUŞ Ege Marla Atletizm (YARI MARATON)
2173 Levent Güner (YARI MARATON)
2174 HÜSNÜ ERDOĞMUŞ yok (YARI MARATON)
2175 Tezcan oran (YARI MARATON)
2176 Ebru TÜRKER Adım adım (YARI MARATON)
2177 onur adıgüzel MAK (YARI MARATON)
2178 ÖZKAN YÜKSEL KOŞU TUTKUNLARI (YARI MARATON)
2179 Ahmet Arslan (YARI MARATON)
2180 Sadri Kulu Bosch Spor Kulübü (YARI MARATON)
2181 Serkan Alkan - (YARI MARATON)
2182 Güçlü Gürsoy (YARI MARATON)
2183 ŞEVKİ PAÇACI (YARI MARATON)
2184 PINAR KAVAK (YARI MARATON)
2185 Nejlet BEYAZ KANSER SAVAŞÇILARI (YARI MARATON)
2186 Bora Yeşilçimen MAK (YARI MARATON)
2187 Nurşin köksal Adım adım bursa (YARI MARATON)
2188 Halil Köksal Adım adım bursa (YARI MARATON)
2189 bilal caber adidasrunnersistanbul (YARI MARATON)
2190 Onur Telli (YARI MARATON)
2191 Balkan Şencan (YARI MARATON)
2192 yusuf özdemir koşu dünyamız (YARI MARATON)
2193 Ziya İnci (YARI MARATON)
2194 Necdet Kökçü Spartan Run (YARI MARATON)
2195 NURTEN UĞUR LET'S RUNNERS (YARI MARATON)
2196 Cihan COŞKUN GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2197 Murat TAŞ GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2198 Hasan KESGİN GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2199 Ali GENCER GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2200 Mahmut KABLAN GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2201 Kemal BULUT GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2202 Mehmet DEMİRCİ GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2203 Ümit Ali ŞİMŞEK GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2204 Süleyman DÜZGÜN GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2205 Süleyman KARADAĞ GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2206 Mustafa ÖZTÜRK GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2207 Çetin AKTAŞ GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2208 Faruk ALTUN GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2209 Cemal KOLLİK GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2210 Nurettin GÜLEÇ GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2211 Metin GÜLEÇ GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2212 Rıza GÜZEL GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2213 Mahsuni YANMAZ GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2214 Demirali TATAR GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2215 Abidin ŞAHİN GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2216 Cahit KIRILMAZ GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2217 Ercan REÇBER GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2218 Muharrem KABLAN GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2219 Erdal AK GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2220 Serdar ÇAKMAK GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2221 Tuncay UNAY GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2222 Cengiz MUTLU GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2223 Muzaffer ŞİMŞEK GAZİ KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2224 saim arslan (YARI MARATON)
2225 KEREM ÖZPINAR RUNPEREST (YARI MARATON)
2226 cemallettin solmaz (YARI MARATON)
2227 MİTHAT rençber (YARI MARATON)
2228 ismail yıldırım (YARI MARATON)
2229 Emrah Karaboga (YARI MARATON)
2230 POLAT KİRAZ FERDİ (YARI MARATON)
2231 Turgay Emir YÜKSEL (YARI MARATON)
2232 Ali İhsan Yağcı (YARI MARATON)
2233 Emrah Karaman (YARI MARATON)
2234 FEHMİ YAMAN İZMAK (YARI MARATON)
2235 Erce Emekli KOŞU TUTKUNLARI (YARI MARATON)
2236 Murat Umut Yangaz (YARI MARATON)
2237 Mehmetcan Ceyhan Mehmetcan (YARI MARATON)
2238 NECMİ TADIR ADANA ATLETİZM (YARI MARATON)
2239 Akın Uluçevik (YARI MARATON)
2240 Zaklina Maix (YARI MARATON)
2241 SERHAN REFİK KÖSEOĞLU KARSIYAKA ONE TEAM (YARI MARATON)
2242 MURAT YILMAZ (YARI MARATON)
2243 ABDULREZAK İNAL (YARI MARATON)
2244 İBRAHİM SARIDUMAN (YARI MARATON)
2245 Erhan Atasoy (YARI MARATON)
2246 İlhan SAYICI (YARI MARATON)
2247 ERDİNÇ KARA Turkcell Koşu Grubu-Global Bilgi (YARI MARATON)
2248 UĞUR PEKTAŞ Turkcell Koşu Grubu-Global Bilgi (YARI MARATON)
2249 Arhan Dorum (YARI MARATON)
2250 halil osma (YARI MARATON)
2251 Sinan Devrim Ural (YARI MARATON)
2252 ERGÜN HALİS VENİVİDİGÖZ (YARI MARATON)
2253 ÖZER KAVALCIOĞLU VENİVİDİGÖZ (YARI MARATON)
2254 Berkan Can Koşu Dünyamız (YARI MARATON)
2255 Tacettin Alper (YARI MARATON)
2256 Gurcan Urkmez (YARI MARATON)
2257 LEVENT ATMACA Running Academy (YARI MARATON)
2258 Kürşat Kılıç (YARI MARATON)
2259 Elbeyi Karakoc Sosyal (YARI MARATON)
2260 Kemal Cihan Şimşek Statkraft (YARI MARATON)
2261 haldun kesgin (YARI MARATON)
2262 nurettin akbay avcular koşu (YARI MARATON)
2263 celal doğanay avcular koşu (YARI MARATON)
2264 Abdurrahman Çolak Istanbul masterleri atletizm klübü (YARI MARATON)
2265 Özgün Balaban Singapore University of Technology and Design (YARI MARATON)
2266 Güran Özgül Ege Maraton (YARI MARATON)
2267 Ozan Karabulut (YARI MARATON)
2268 Ali Doğrusözlü (YARI MARATON)
2269 Bülent Melik Özdemir Koşu Tutkunları (YARI MARATON)
2270 FAIK SERDAR ERDOGAN EGE MARATON KULUBU (YARI MARATON)
2271 Alptekin Fadıloğlu (YARI MARATON)
2272 TARIK UÇAR (YARI MARATON)
2273 ISMAIL TURNA (YARI MARATON)
2274 FATİH SOĞUKSU (YARI MARATON)
2275 MEHMET ALİ PARLAK KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT KOŞU (YARI MARATON)
2276 orhan başıbüyük Koşu Tutkunları (YARI MARATON)
2277 ÖZHAN ÖZTÜRK (YARI MARATON)
2278 Necdet Kenar (YARI MARATON)
2279 Ali Haydar Elveren ODTUMIST (YARI MARATON)
2280 Hayati AKIN (YARI MARATON)
2281 ALİ OSMAN ŞAPCI İzmir Masterlar Atletizm Kulübü (YARI MARATON)
2282 ahmet GÖÇMEZ (YARI MARATON)
2283 soner tosun Gazi koşu grubu (YARI MARATON)
2284 Sinan Bayar Kuzey Geyikleri Doğa Sporları Kulübü (YARI MARATON)
2285 Uğur BAYKURT Biga Gelişim Spor Kulübü (YARI MARATON)
2286 Selim Gazi Gümüş (YARI MARATON)
2287 volkan aydin (YARI MARATON)
2288 mustafa kemal milani (YARI MARATON)
2289 NAMIK SARAL KOŞU TUTKUNLARI (YARI MARATON)
2290 ayhan yetkin yetkin koşu (YARI MARATON)
2291 MEHMET MURAT ARSLAN KOŞU TUTKUNLARI (YARI MARATON)
2292 Seda Kurtuldu Seda (YARI MARATON)
2293 Halil Aslan Marla ege atlatizm (YARI MARATON)
2294 ÖMÜR ÇELİK (YARI MARATON)
2295 HAMDİ BAYGIN ÇERKEZKÖY (YARI MARATON)
2296 burak şefik (YARI MARATON)
2297 ERDİ BUĞRA ŞEN Turkcell Koşu Takımı (YARI MARATON)
2298 MELTEM BAŞ Turkcell Koşu Takımı (YARI MARATON)
2299 Serpil Yanbasti Baskent gencler ve masterlar spor kulübü (YARI MARATON)
2300 VOLKAN ÇETİNTIRNAK Turkcell Koşu Takımı (YARI MARATON)
2301 Ersan Doğan (YARI MARATON)
2302 fatih yasar (YARI MARATON)
2303 Barış Sökmen (YARI MARATON)
2304 Ahmet Sökmen (YARI MARATON)
2305 HAKKI YILMAZ ÇİYAN (YARI MARATON)
2306 HÜSEYİN EKER (YARI MARATON)
2307 Doğanay Oğuzhan Koşu Dünyamız (YARI MARATON)
2308 veli konuk (YARI MARATON)
2309 Murat Tinga (YARI MARATON)
2310 Dilek Tanyeli (YARI MARATON)
2311 metin bozkurt ROBERT BOSCH SPOR KULUBU (YARI MARATON)
2312 CAN ALTAY (YARI MARATON)
2313 Ali Şen Bandak (YARI MARATON)
2314 Uğur Görkem Harmankaya Uğur (YARI MARATON)
2315 Selahattin Çağlar Koşu Dünyamız (YARI MARATON)
2316 Yasin Sevindik Lets Runners (YARI MARATON)
2317 Kevin Borg Ege Maraton (YARI MARATON)
2318 Ali Köken (YARI MARATON)
2319 Hüseyin Oğuz Akyüz (YARI MARATON)
2320 Fikri Haşal Bursa Masterler Atletizm Kulübü (YARI MARATON)
2321 Veli Zor (YARI MARATON)
2322 İSMAİL GÜNGÖR (YARI MARATON)
2323 SONER DEMİRBAŞ KOŞU TUTKUNLARI (YARI MARATON)
2324 celil kaçoğlu Anadolu Sbf (YARI MARATON)
2325 Kerem Pekkan ODTÜ (YARI MARATON)
2326 Gökhan Pulat Ege Maraton (YARI MARATON)
2327 Ender SERT Ege Maraton (YARI MARATON)
2328 Tuğçe Ervan KOŞU TUTKUNLARI/ÇOMÜ (YARI MARATON)
2329 Sara Poyraz Koşu Dünyamız (YARI MARATON)
2330 ERDINC KESICI (YARI MARATON)
2331 Gürsoy Şavaşeri Biga Gelişim Gençlik ve Spor Kulubü (YARI MARATON)
2332 Bülent canberk TARHAN Biga Gelişim Gençlik ve Spor Kulubü (YARI MARATON)
2333 SEBAHADDİN HIZARCI YOK (YARI MARATON)
2334 Ferhat TEMİZKALP Ege Maraton Spor Kulübü Derneği (YARI MARATON)
2335 Lale Tuncel (YARI MARATON)
2336 Kenneth Wootton (YARI MARATON)
2337 Hüseyin IŞILDAR ferdi (YARI MARATON)
2338 Alaattin Gülseven (YARI MARATON)
2339 Mustafa Arı Hacettepe üniversitesi (YARI MARATON)
2340 MEHMET ABAY (YARI MARATON)
2341 BAHADIR PİRİK (YARI MARATON)
2342 İsmail Çakmak (YARI MARATON)
2343 Gökhan Tarkan Karaman Under Armour TR (YARI MARATON)
2344 Murat Şahin Roketsan (YARI MARATON)
2345 mesut okan ekşi ankara üniversitesi (YARI MARATON)
2346 ALİ FURKAN YARAR ankara üniversitesi (YARI MARATON)
2347 Ömer Yargıcı TURKCELL (YARI MARATON)
2348 Fatma Ovacık Şevik TURKCELL (YARI MARATON)
2349 YAMAN ARSLAN yama(RU)N (YARI MARATON)
2350 MUSTAFA SARITAŞ ODTUMIST (YARI MARATON)
2351 CEMİL ÖZDEMİR (YARI MARATON)
2352 MEDENİ AY AVRASYA KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2353 MEHMET SERKAN BARLAK Run With Zombies (YARI MARATON)
2354 Orgun Utku (YARI MARATON)
2355 FERRUH ÜSTE EGE MARATON SPOR KULÜBÜ (YARI MARATON)
2356 Mehmet Çakmak KoşuDünyamız + ÇAGET (YARI MARATON)
2357 NEDİM ÖZDEMİR OYAK RENAULT (YARI MARATON)
2358 Bedri Gezer İstanbul Masterleri (YARI MARATON)
2359 zeki özdogan SÖĞÜT BELEDİYESİ (YARI MARATON)
2360 MUTLU ÖZGÜR İRA OYAK RENAULT (YARI MARATON)
2361 İBRAHİM UYSAL OYAK RENAULT (YARI MARATON)
2362 EMRE MOLLAAHMETOĞLU OYAK RENAULT (YARI MARATON)
2363 kemal güneş (YARI MARATON)
2364 AYDIN ERKUT BÜYÜKÇEKMECE BİSİKLET KULÜBÜ (YARI MARATON)
2365 Çağlar TAÇYİLDİZ Tekirdağ Pedal grubu-kumbagspor (YARI MARATON)
2366 AYDIN BALKAN (YARI MARATON)
2367 Faruk Akkaya (YARI MARATON)
2368 mertkan ünsal (YARI MARATON)
2369 Mehmet Bali (YARI MARATON)
2370 SÜREYYA ACAR yok (YARI MARATON)
2371 Aykut Mısırlıoğlu (YARI MARATON)
2372 Engin Ader Boğaziçi Universitesi (YARI MARATON)
2373 Süleyman SALMAN (YARI MARATON)
2374 alp özer (YARI MARATON)
2375 avni salman mercedes spor kulübü (YARI MARATON)
2376 davut hazar akut atletizim spor klübü (YARI MARATON)
2377 Hasan Ahmet EREN ODTÜ (YARI MARATON)
2378 çağkan kocabaş (YARI MARATON)
2379 Fevzi Bitiktaş Volt Floyd (YARI MARATON)
2380 Muammer Aksu (YARI MARATON)
2381 Kamile Kamaç Lets Runners (YARI MARATON)
2382 Oğuz Kesimli Marla Ege Atletizm (YARI MARATON)
2383 Harun Çelik Koşu Tutkunları (YARI MARATON)
2384 Bahadır Demirci Koşu tutkunları (YARI MARATON)
2385 İbrahim Çöp Akut (YARI MARATON)
2386 MUZAFFER KARAKUŞ (YARI MARATON)
2387 Freddie Zhang Huawei (YARI MARATON)
2388 TUĞRUL PINAR (YARI MARATON)
2389 metehan alp ankara üniversitesi (YARI MARATON)
2390 Serdar Sarı (YARI MARATON)
2391 RECEP HÜSEYİN YALÇINTEPE Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2392 A. NURİ GÜLEGEN Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2393 BÜLENT MERDİN Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2394 HAKAN ATAMAN Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2395 Hayati ÇAKIR Hayati ÇAKIR Alan Başkanlığı (YARI MARATON)
2396 NİHAT ÖZEN Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2397 RAMAZAN SAİD NURDAĞLI Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2398 SALİH ÇETİN Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2399 CAHİT YILMAZTÜRK Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2400 YAZAR ÖNDAĞ Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2401 İRFAN KORKMAZ Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2402 KASIM DURMAZ Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2403 KEMAL PULAT Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2404 ŞAHABETTİN YÜNÜR Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2405 MÜBERRA ASLAN Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2406 ÖZGÜR YÜKSEL Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2407 GÖKHAN SALUN Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2408 ÖYKÜ ŞENGEL Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2409 SUPHİ YILMAZ Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2410 ÜZEYİR KAPLAN Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2411 ZERRİN TAŞ Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2412 ERKAN AKTAŞ Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2413 İLKER YILDIRIM GALATASARAY MASTERLERİ (YARI MARATON)
2414 ilhami özer ataşehir atletizim (YARI MARATON)
2415 Ahmet Tek Kıbrıs ulu kışla 3.topçu taburu 1.batarya (YARI MARATON)
2416 MUZAFFER CEYHAN FERDİ (YARI MARATON)
2417 Abdüllatif Koyun Deu Tıp (YARI MARATON)
2418 Ferhat Nalbant (YARI MARATON)
2419 HAKAN ERHAN KOŞU TUTKUNLARI (YARI MARATON)
2420 Tuncay Akgün (YARI MARATON)
2421 Baki KARABÖCE Koşu Dünyamız (YARI MARATON)
2422 Erkan BACAK Koşu Dünyamız (YARI MARATON)
2423 Fatma DUMAN Koşu Dünyamız (YARI MARATON)
2424 Hüseyin ERBİL Koşu Dünyamız (YARI MARATON)
2425 Ziya ÖZDEMİR Koşu Dünyamız (YARI MARATON)
2426 ŞÜKRÜ funda (YARI MARATON)
2427 Erdogan Gokce (YARI MARATON)
2428 FARUK TOKOĞLU University of Derby (YARI MARATON)
2429 hasan onat Marla Ege (YARI MARATON)
2430 Kunter Kunt (YARI MARATON)
2431 Mustafa Bilgin Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2432 Uğur Erenözlü Skyrunners (YARI MARATON)
2433 Erkan Erkal Akut (YARI MARATON)
2434 mehmet doğan Çanakkale 18 Mart Üniversitesi (YARI MARATON)
2435 Tuncay Gürsoy Akut spor kulubu (YARI MARATON)
2436 Aydın Özkan Akut Atletizm (YARI MARATON)
2437 Cevriye Tunç AKUT (YARI MARATON)
2438 Sezgin Oturmaz AKUT (YARI MARATON)
2439 Basri Sevinç Akut (YARI MARATON)
2440 OKAY ALTUN (YARI MARATON)
2441 Doğan YILDIZ (YARI MARATON)
2442 Sabri Genç YARIMADA KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2443 Türkay Kömürcüoglu Beykoz kosuyor (YARI MARATON)
2444 ALİ KAMİL GÜNAS (YARI MARATON)
2445 TUĞRUL ÇAYLAKOĞLU (YARI MARATON)
2446 Ömer Ardalı EGE MARATON SPOR KULÜBÜ (YARI MARATON)
2447 Aydın Özkan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (YARI MARATON)
2448 ATA TAN BANDAK (YARI MARATON)
2449 Şengül Üzen COMU (YARI MARATON)
2450 idris erdoğdu (YARI MARATON)
2451 ÖZTÜRK TORU (YARI MARATON)
2452 seda özdoğan SÖĞÜT BELEDİYESİ (YARI MARATON)
2453 Nurtekin Cura Namık Kemal Üniversitesi (YARI MARATON)
2454 HASAN ULUDAĞ (YARI MARATON)
2455 Nejat Çetin (YARI MARATON)
2456 Cem Tülay (YARI MARATON)
2457 Levent Karatop Beykoz Koşuyor (YARI MARATON)
2458 İBRAHİM SAPAN (YARI MARATON)
2459 Ayhan Esen Adidas Runners Istanbul (YARI MARATON)
2460 Murat Yeşiltaş Yarımada (YARI MARATON)
2461 USEIIN TALANTBEK UULU (YARI MARATON)
2462 TURAN DEMİR Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2463 Selma Varliker (YARI MARATON)
2464 Osman Polat YARIMADA KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2465 HÜSEYİN KARAPOLAT EDİRNE (YARI MARATON)
2466 Burç Yılmaz Çelik (YARI MARATON)
2467 haşim kartal avrasya koşu gurubu (YARI MARATON)
2468 hami gümüş avrasya koşu gurubu (YARI MARATON)
2469 durmuş şahin istanbul masterlerleri atl.kulubü (YARI MARATON)
2470 Zekeriya İğmar (YARI MARATON)
2471 savaş ilhan AVRASYA KOŞU GRUBU (YARI MARATON)
2472 Orhan Kosulu Yeni Eceabatspor (YARI MARATON)
2473 YUNUS GÜRBÜZ KONYA MASTERLER (YARI MARATON)
2474 ABDURRAHMAN KARAKAYA ADANA MASTERLER (YARI MARATON)
2475 ÇAĞRI EGE ÇAĞRI EGE Alan Başkanlığı (YARI MARATON)
2476 Hakkı Yavuz ERZURUMLU (YARI MARATON)
2477 MUSTAFA ÇONGUR Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2478 FATİH SARAÇOĞLU FERDİ (YARI MARATON)
2479 Ümit Yılmaz Alan Başkanlığı (YARI MARATON)
2480 AHMET BAYRAM MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ (YARI MARATON)
2481 Özkan Dizar (YARI MARATON)
2482 FATİH ÇALIKUŞU (YARI MARATON)
2483 Botan Çoktin (YARI MARATON)
2484 Yasin AYDIN Abant İzzet Baysal Üniversitesi (YARI MARATON)
2485 Suat DURMAZ Tekirdağ Bisiklet ve Spor Kulübü (YARI MARATON)
2486 Veysi Cirasun Çomü Besyo (YARI MARATON)
2487 Ataman Al (YARI MARATON)
2488 Gurhan Sancar (YARI MARATON)
2489 CANAN YAMAN Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2490 AYHAN TUFAN Ankara Masterlar (YARI MARATON)
2491 Remzi ÖKSÜZ (YARI MARATON)
2492 muammer büyük akut atletizim (YARI MARATON)
2493 Çağrı Kıvrakdal (YARI MARATON)
2494 FAHRİ YILDIZ ferdi (YARI MARATON)
2495 Raşit Ata Türe (YARI MARATON)
2496 Ersan Gürelli İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü (YARI MARATON)
2497 Zülfükar ALTUNAY (YARI MARATON)
2498 ERHAN ŞİMŞEK Alan Başkanlığı (YARI MARATON)
2499 Yasin Sarikaya (YARI MARATON)
2500 KAAN ÇAKIR (YARI MARATON)
2501 ADİLCAN ADIHASANOĞLU (YARI MARATON)
2502 Zafer TEMEL Yok (YARI MARATON)
2503 Abdullah Erşahin (YARI MARATON)
2504 hidayet meriç çomü (YARI MARATON)
2505 Ayşe Çelikaltay (YARI MARATON)
2506 Ümit Çelikaltay (YARI MARATON)
2507 ELİF KARAMAN Alan Başkanlığı (YARI MARATON)
2508 Mustafa Bektaş Alan Başkanlığı (YARI MARATON)
2509 Orhan Kaplan çömü (YARI MARATON)
2510 meliha merve hız Çomü (YARI MARATON)
2511 Jale Başak Depar (YARI MARATON)

* Sadece kaydını ve ödemesini tamamlamış koşucular listelenmektedir.